Kapiteni i madrilenëve duket se e ka hedhur pas krahëve operacionin në gjurin e majtë

Futboll

Kapiteni i madrilenëve duket se e ka hedhur pas krahëve operacionin në gjurin e majtë

Më: 24 shkurt 2021 Në ora: 16:57
Kapiteni i madrilenëve duket se e ka hedhur pas krahëve operacionin në gjurin e majtë

Ndërkohë që ekipi i Real Madrid ka udhëtuar drejt Italisë për të luajtur kundër Atalantës, Sergio Ramos po vazhdon fazën e rikuperimit në Madrid.

Kapiteni i madrilenëve duket se e ka hedhur pas krahëve operacionin në gjurin e majtë dhe këtë gjë e konfirmon përmes videove në “Instagram”.

Në postimin e fundit, 34-vjeçari shikohet në palestër, madje ai ushtrohet edhe me pesha në këmbën e operuar.

“Motivim”, shkruan Sergio në video tashmë i ka kaluar 1 milionë e 600 mijë shikime.

Sipas raportimeve të stafit mjekësor të Real Madrid, mendohet se ai qendërmbrojtësi do të jetë në dispozicionin e trajnerit Zidane në fillimin e muajit prill.

Megjithatë, Ramos kërkon që të rikthehet më herët dhe falë punës së tij kjo edhe mund të arrihet.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat