E dashura e futbollistit të Kosovës, provokon, ja si del në shtrat

Futboll

E dashura e futbollistit të Kosovës, provokon, ja si del në shtrat

Më: 25 shkurt 2021 Në ora: 12:28
E dashura e futbollistit të Kosovës, provokon, ja si del në shtrat

Oriola Marashi ka pozuar sot gjysmë e zhveshur dhe këtë imazh e ka ndarë me të gjithë ndjekësit në rrjete sociale.

Modelja seksi shfaqet me një bluzë të shkurtër rozë, si dhe me të brendshme në të njëjtën ngjyrë.

Ajo që bie menjëherë në sy është trupi i tonifikuar si dhe muskujt e barkut të sheshtë. Krahas fotos së publikuar në Instagram, Oriola shkroi: “e rezervuar dhe e zënë…”. 

Image

Bukuroshja i kishte lënë flokët lëshuar, me onde dhe kishte bërë një grim natyral. Ajo ka zgjedhur shtratin për të sjellë këto poza të nxehta dhe provokuese.

Marashi po shijon një histori dashurie me futbollistin Eros Grezda, me të cilin ndan herë pas here foto e video të ëmbla.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat