Barça kërkon përmbysjen e Sevillas, formacionet zyrtare

Futboll

Barça kërkon përmbysjen e Sevillas, formacionet zyrtare

Më: 3 mars 2021 Në ora: 20:01
Foto ilustrim

Pasi humbi ndeshjen e parë 2-0, por u hakmor në fundjavë dhe mundi Sevillan po ashtu 2-0 në ndeshjen e La Ligas, Barcelona duket e gatshme të kthejë këtë rezultat dhe të bëjë një paraqitje rekord të 42-të në Copa del Rey.

Ndeshja kthyese zhvillohet sonte me fillim nga ora 21:00 dhe të dy skuadrat tashmë i kanë publikuar formacionet zyrtare të cilat duken si më poshtë:

Barcelona: Ter Stegen, Dest, Pique, Sergio, Messi, Dembele, Lenglet, Pedri, Alba, De Jong, Mingueza

Sevilla: Vaclík - Aleix Vidal, Koundé, Diego Carlos, Acuña - Fernando, Jordán, Óliver Torres - Suso, En-Nesyri, De Jong.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat