Plas te Napoli

Futboll

Plas te Napoli

Më: 3 mars 2021 Në ora: 22:12
Plas te Napoli

Lorenzo Insigne shumë i zemëruar me shokët e tij të skuadrës për mënyrën se si përfundoi Sassuolo-Napoli 3:3.

Skuadra e De Zerbi rrëmbeu barazimin për një penallti të fituar në aksionin e fundit të dobishëm, veprim që tërboi kapitenit napolitan.

Rindërtimi i ‘DAZN’ pas ndeshjes flet për një Insigne të tërbuar nga veprimi që çoi në goditjen e dënimit: ai ishte i zemëruar me shokët e tij të skuadrës për penalltinë e shkaktuar dhe më pas kishte një grindje edhe me Gattuso.

Ai u largua nga fusha duke flakur një shishe me ujë dhe duke shkelmuar tabelen e reklamave...

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat