E premtja vendimtare

Futboll

E premtja vendimtare

Më: 18 maj 2021 Në ora: 11:52
E premtja vendimtare

Pas ndeshjeve të djeshme në Kategorinë Superiore, Partizani ka marrë kryesimin e kampionatit, edhe pse me pikë të barabarta me Teutën.

Ndërkohë, diferencat janë fare të vogla edhe me Vllazninë e Laçin, ndaj ndeshjet e së premtes do jenë vendimtare.

Kështu, Vllaznia luan me Partizanin ndërsa Laçi me Teutën.

Në kampin shkodran ai që ka karikuar ambientin është Alban Xhaferi, i cili nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale thekson se besojnë deri në fund.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat