Fatmir Berisha: Urime 27 vjetori i gazetës më të mirë kombëtare "Bota sot", me gazetarin më të mirë Kemajl Goca

Futboll

Fatmir Berisha: Urime 27 vjetori i gazetës më të mirë kombëtare "Bota sot", me gazetarin më të mirë Kemajl Goca

Më: 26 qershor 2022 Në ora: 22:41
Fatmir Berisha

Ish futbollisti dhe ish kapiteni i Llapit të Podujevës, Fatmir Berisha, tha se gazeta “Bota sot” është gazeta më e mirë.

Ai tha se ishte e vetmja gazetë që informonte për të gjitha ngjarjet në kohërat më të vështira dhe sot është zë i fuqishëm i sportit.

“Urime 27 vjetori i gazetës më të mirë kombëtare ‘Bota sot’ e cila një kohë ishte e vetmja gazetë që na informonte me ngjarjet politike e sportive në vend dhe është gazeta e vetme e cila i përcjell të gjitha të arriturat e sportistëve shqiptarë si në Kosovë dhe jashtë vendit në të gjitha sportet.

Ju lumtë, jeni gazetari më i mirë shqiptar i sportit Kemajl Goca, e ju dëshiroj shumë suksese edhe në të ardhmen ju dhe gjithë stafit të gazetës kombëtare “Bota sot””, uron Berisha.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat