Golfistja më seksi e vitit - Bota Sot
Golfistja më seksi e vitit

Golf

E hënë, 19 nëntor 2018

Golfistja më seksi e vitit

Më: 23 korrik 2016 Në ora: 21:49
Sadena Parks

Golfistja e njohur, Sadena Parks ka treguar se nuk i trembet aspak linjave të saj duke pozuar e zhveshur për rrjetin amerikan ESPN.

Sadena, e cila është votuar dhe si golfistja më seksi e vitit 2016-të, ka shfaqur të gjithë hiret e saj gjatë realizimit të setit fotografik duke treguar se jo më kot e ka merituar dhe këtë vlerësim.

Image
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test