Sondazh online: Vjosa Osmani apo Glauk Konjufca? Kush duhet t’i prijë listës së VV-së?

Lajme

Sondazh online: Vjosa Osmani apo Glauk Konjufca? Kush duhet t’i prijë listës së VV-së?

Më: 24 janar 2021 Në ora: 22:11
Vjosa Osmani dhe Glauk Konjufca

Sondazhi është bërë në faqen online "strawpoll.com", ku është një ndër faqet më të sakta të sondazheve në të cilën nuk mund të ketë manipulime dhe çdo votues mund të votojë vetëm një herë, e jo më shumë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat