Babai i Faton Bislimit vizitë në kullën e Gani Gecit

Lajme

Babai i Faton Bislimit vizitë në kullën e Gani Gecit

Nga: N.Sh Më: 28 janar 2021 Në ora: 17:42
Joe Biden dhe Faton Bislimi

Babai i kandidatit për deputet të LDK-së, Faton Bislimi, ka qëndruar sot në kullën e Gani Gecit në Llaushë.

Haliti bashkë me dy shokët e tij, sot vizituan familjen Geci.

Këtë njoftim e ka bë të ditur Gani Geci, i cili thotë se nga sot familja e tij do ta ketë lidhjen direkte me Amerikën përmes njeriut të afërt të presidentit amerikan Joe Biden.

Faton Bislimi është kandidat për deputet i LDK-së, i cili është njeriu më i afërt shqiptar i presidentit amerikan Joe Biden.

Postimi i plotë:

Shteti. Shtet.

Marigona Geci nr. 24

Faton Bislimi nr. 43 

Gjithmonë me LDK-në!

Sot, ishte në vizitë në kullën tone babai i Faton Bislimit, Halit Bislimi bashkë me dy shokët e tij. 

Nga sot Kulla e Bajraktarit të Llaushës do ta ketë edhe lidhjen direkte me SHBA-të përmes njeriut më të afërt të Presidentit Joe Biden zt. Faton Bislimi.

Shteti.Shtet Marigona Geci nr.24 Faton Bislimi nr.43 Gjithmonë me LDK-në! Sot, ishte në vizitë në kullën tone babai...

Posted by Gani Geci on E enjte, 28 Janar 2021
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat