Gazetari Shahu publikon një foto të rrallë të kolonel Ahmet Krasniqit

Lajme

Gazetari Shahu publikon një foto të rrallë të kolonel Ahmet Krasniqit

Nga: D.RR Më: 11 prill 2021 Në ora: 20:14
Gazetari Shahu publikon një foto të rrallë të kolonel Ahmet Krasniqit

Gazetari që raportoi nga Kukësi gjatë kohës së luftës, Rexhep Shahu, ka publikuar një foto të rrallë të ish ministrit të mbrojtjes, kolonel Ahmet Krasniqit.

Shahu thotë se në fotografi është edhe shefi i shtabit, Ahmet Alishani dhe ushtari Rifat Nikqi.

Fotografia është e bërë më 13 shtator 1998 në Kolsh të Kukësit.

Postimi i plotë i Shahut:

Ministri i mbrojtjes i Kosovës kolonel Ahmet Krasniqi, pas tij shefi i shtabit Ahmet Alishani dhe në të majtë të tij, ushtari Rifat Nikqi, 13 shtator 1998 në Kolsh të Kukësit, para zyrave të qendra e stervitjes së trupave.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat