Nuk ndalet Valon Syla, merret sërish me mërgimtarët – ja çfarë thotë tani

Lajme

Nuk ndalet Valon Syla, merret sërish me mërgimtarët – ja çfarë thotë tani

Më: 23 korrik 2021 Në ora: 21:13
Valon Syla

Gazetari Valon Syla ka folur për pijën e preferuar të mërgimtarëve redbullin, siç e thotë ai.

Syla në emisionin ‘Natë Vere’ thotë se ka parë mërgimtarë që i kanë pirë 4 redbull, njërin pas tjetrit.

“Një pjesë e madhe e preferojnë se jon marakli të kërreve të shpejta, shumica prej tyre që janë islamik nuk konsumojnë alkool dhe pijnë redbull”, thotë ai.

Ai madje thotë se pija energjike redbull duket më ‘IN’.

“Kjo kushton ma shtrejt, doken ma IN, se COCA Cola ju vjen marre me pi natën”, thotë ai.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat