Haradinaj në odën ku dikur ishte pritur Richard Holbrooke

Lajme

Haradinaj në odën ku dikur ishte pritur Richard Holbrooke

Më: 1 dhjetor 2021 Në ora: 20:37
Ramush Haradinaj ka publikuar disa fotografi nga një vizitë në Junik.

Kreu i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj ka publikuar disa fotografi nga një vizitë në Junik.

Haradinaj tha se ky vend ka histori duke përmendur se në këtë odë dikur u prit ambasadori amerikan Richard Holbrooke.

“Juniku ka histori.Sonte me Sheh Xhemajliun dhe shumë miq e bashkëluftëtarë në odën që dikur priti ambasadorin Holbrooke.

Image

Faleminderit për mikpritjen Myrtë Shala”, ka shkruar Haradinaj.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat