“O bre kam fjet në mal, as s’kam pasur të ha e as të pi”/ Halil Kastrati: Rrëfimi i saj me të shti në dhe për së gjalli

Lajme

“O bre kam fjet në mal, as s’kam pasur të ha e as të pi”/ Halil Kastrati: Rrëfimi i saj me të shti në dhe për së gjalli

Nga: N. Sh. Më: 21 maj 2022 Në ora: 14:15
Fotografia e lokes, e publikuar nga Halil Kastrati

Humanisti Halil Kastrati ka pranuar në Shtëpinë e të moshuarve edhe një banore të re.

Një loke, e cila si duket ishte e vetmuar ka thënë se nuk ka pasur as me hanger e as me pi.

Kastrati ka shkruar në rrjetin social facebook, se ajo ka fjetur në mal.

Sipas tij, rrëfimi i lokes të shtin në dhe për së gjalli.

Postimi i plotë i Halil Kastratit:

Ahhh loti i tyre😢😢😢

“O bre kam fjet në mal, as s’kam pasur të ha e as te pi, u tutsha edhe me fjet se mos po më han najsen”😢

Historia shumë prekëse e banores më të re në Shtëpia e të moshuarve "Jetimat e Ballkanit" së shpejti me video.

Rrëfimi i saj me të shti në dhe për së gjalli.

Bamirës, Zoti kurrë mos ju humbtë!

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat