Moti gjatë ditës së nesërme në Maqedoni

Maqedonia

Moti gjatë ditës së nesërme në Maqedoni

Më: 1 mars 2021 Në ora: 21:14
Foto ilustrim

Moti nesër do të jetë me diell dhe me vranësira lokale.

Temperatura minimale do të jetë në intervalin nga -6 deri në 0 gradë celsius, ndërsa temperatura maksimale do të jetë nga 9 deri 16 gradë celsius.

Në Shkup moti do të jetë i njëjtë, ndërsa temperatura maksimale do të arrijë deri në 13 gradë celsius.

Deri ditën e enjte moti do të jetë me diell. Temperaturat gjatë mëngjesit do të jenë nën zeron, ndërsa temperaturat ditore deri të mërkurën do të jenë në rritje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat