Moti për ditët në vijim në Maqedoninë e Veriut

Maqedonia

Moti për ditët në vijim në Maqedoninë e Veriut

Më: 7 mars 2021 Në ora: 18:44
Foto ilustrim

Nesër moti do të jetë me diell dhe vranësira. Pasdite në disa pjesë të vendit do të ketë kushte për reshje të shiut.

Do të fryjë një erë e lehtë në drejtim të perëndimit dhe veriperëndimit.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej -5 deri në 3, ndërsa temperaturat maksimale do të lëvizin prej 10 deri në 15 gradë celsius.

Të martën dhe të mërkurën moti do të jetë i ndryshueshëm me reshje lokale të shiut.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat