Feta Halimi i uron shërim Selës: Do ja dalësh, miku im

Maqedonia

Feta Halimi i uron shërim Selës: Do ja dalësh, miku im

Më: 17 mars 2021 Në ora: 18:31
Feta Halimi dhe Ziadin Sela

Feta Halimi i ka uruar sherim të shpejtë kryetarit të Alenacës për Shqiptarët, Zijadin Sela, i cili dje rezultoi pozitiv me Kovid.

“Do ja dalish, sepse ke shpirt luftarak miku im”, ka shkruar Halimi nga burgu i Idrizovës.

Sela gjatë ditës së djeshme e bëri të ditur se është pozitiv me Kovid.

“Të dashur miq. Sot bëra PCR testin për COVID 19 dhe më duhet të ndaj me ju rezultatin e këtij testi. Është pozitiv.
Jam mirë, klinikisht pa ndonjë shqetësim, por protokollet mjeksore duhet respektuar prandaj më duhet të vetëizolohem për ca ditë. Respektoni masat, ruajeni veten dhe të tjerët…
I juaji Ziadin Sela”, ka shkruar Sela gjatë ditës së djeshme.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat