Takimi Zaev-Sela-Gashi të hënën ora 11:00 në Kuvend

Maqedonia

Takimi Zaev-Sela-Gashi të hënën ora 11:00 në Kuvend

Më: 7 prill 2021 Në ora: 16:03
Ziadin Sela dhe Afrim Gashi

Të hënën kryeministri Zoran Zaev takon krerët e koalicionit ASH-AAA, Ziadin Sela dhe Afrim Gashi.

Alsat mëson ekskluzivisht se takimi do të zhvillohet në Kuvend me fillim nga ora 11:00.

Në takim përveç liderëve do të jenë të pranishëm edhe koordinatorët e grupeve parlamentare, Skender Rexhepi (ASH-AAA) dhe Jovan Mitrevski (LSDM).

Takimi ende nuk është konfirmuar zyrtarisht.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat