Bastisen qelitë e Grupit të Kumanovës në Idrizovë

Maqedonia

Bastisen qelitë e Grupit të Kumanovës në Idrizovë

Më: 20 prill 2021 Në ora: 12:08
Grupi i Kumanovë

Në orët e hershme të mengjesit, policia sot ka bastisur qelitë e pjesëtareve të Grupit të Kumanovës.

Sipas policisë, gjatë bastisjes janë gjetur celularë dhe “gjësende tjera” të palejuara.

Ato janë dërguar për ekspertizë.

“Bastisja është kryer pa asnjë problem dhe pa asnjë incident”, kanë deklaruar nga policia për mediumet maqedonase.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat