Regjistrohet tërmet në pjesën perëndimore të Maqedonisë

Maqedonia

Regjistrohet tërmet në pjesën perëndimore të Maqedonisë

Më: 20 prill 2021 Në ora: 18:25
Foto ilustrim

Një tërmet është regjistruar sot në pjesën perëndimore të Maqedonisë.

Bëhet fjalë për tërmet me fuqi 2.2 ballë me epiqendër 18 kilometra nga Gostivari

Ndërsa thellësia ka qenë 5 kilometra.

Ndryshe, vjet dhe sivjet tërmetet janë shpeshtuar në pjesën perëndimore të vendit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat