Moti gjatë ditës së nesërme në Maqedoninë e Veriut

Maqedonia

Moti gjatë ditës së nesërme në Maqedoninë e Veriut

Më: 21 prill 2021 Në ora: 18:14
Foto ilustrim

Siç njoftojnë nga Drejtori për Punë Hidrometeorologjike, njoftojnë se moti nesër moti do të jetë i ndryshueshëm me vranësira dhe me periudha të diellit.

Temperatura minimale do të jetë nga 0 deri 7 gradë celsius, ndërsa temperatura maksimale nga 14 deri 22 gradë celsius.

Në Shkup moti do të jetë i njëjtë, me vranësira dhe periudha të diellit, ndërsa temperatura maksimale 21 gradë celsius.

Nga DHp njoftojnë se nesër temperaturat në mëngjes do të bien deri në 0 gradë celsius, ndërsa temperatura ditore do të rritet vazhdimisht.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat