Moti për ditët në vijim në Maqedoni

Maqedonia

Moti për ditët në vijim në Maqedoni

Më: 9 maj 2021 Në ora: 20:30
Foto ilustrim

Moti nesër do të jetë me diell me vranësira. Do të fryjë erë e lehtë.

Temperatura minimale do të lëvizin prej 3 deri në 10, ndërsa temperaturat maksimale do të arrijë 21 deri në 27 gradë.

Në ditët në vijim moti do të jetë me diell dhe vranësira.

Të martën pasdite në vendet malore do të ketë kushte për reshje të shiut.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat