E rastësishme ose jo? Artan Grubi pastron rrugët!!!

Maqedonia

E rastësishme ose jo? Artan Grubi pastron rrugët!!!

Më: 11 maj 2021 Në ora: 23:57
Artan Grubi

Zëvendëskryeministri i parë, Artan Grubi në një video të publikuar në profilin e tij në Facebook, po shihet duke pastruar rrugët në Çarishinë e vjetër të Shkupit.

Ai shkruan së po bëhet edhe dezinfektimi i xhamive të Shkupit në prag të Fitër Bajramit.

Postimi i plotë:

“Sonte bashkë me punonjësit e higjienës komunale pastrojmë, dezifenktojmë dhe bëjmë gati xhamitë e Shkupit në prag të Fitër Bajramit”

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat