Nga e mekura pritet stabilizim i motit

Maqedonia

Nga e mekura pritet stabilizim i motit

Më: 18 korrik 2021 Në ora: 12:37
Foto ilustrim

Siç njoftojnë nga Drejtoria për Punë Hidrometeorologjike, deri të martën moti do të jetë i vranët dhe me reshje të shiut.

Temperatura maksimale sot në shtet do të jetë në intervalin prej 26 deri 34 gradë celsius.

Në Shkup moti do të jetë i ndryshueshëm dhe me reshje të shiut.

Nga dita e mërkurë pritet stabilizim i motit, ku pritet të ketë rritje të temperaturave.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat