Ky do të jetë moti për sot në Maqedoninë e Veriut

Maqedonia

Ky do të jetë moti për sot në Maqedoninë e Veriut

Më: 24 korrik 2021 Në ora: 09:09
Foto ilustrim

Moti sot do të jetë me diell dhe vranësira lokale.

Do të fryjë një erë e lehtë në drejtim të pjesës veriore të vendit.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej prej 10 deri në 20, ndërsa temperaturat maksimale prej 27 deri në 35 gradë celsius.

Në ditët në vijim do të pasojë mot i qëndrueshëm dhe i ngrohtë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat