Arjanit Hoxha: Kandidat për Tetovën Bilall Kasami

Maqedonia

Arjanit Hoxha: Kandidat për Tetovën Bilall Kasami

Më: 24 gusht 2021 Në ora: 22:42
Arjanit Hoxha

Ministri Arjanit Hoxha konfirmon se kryetari i Lëvizjes Besa Bilall Kasami do të jetë kandidat për Tetovën.

Dhe kjo sipas Hoxhës tregon për rëndësinë që i Lëvizja Besa ua ka dhënë këtyre zgjedhjeve duke hyrë në garë me udhëheqësinë më të lartë të partisë.

Ndryshe Bilall Kasami në garën për Tetovën do të ketë përballë Sadi Bexhetin nga PDSH-ja dhe Teuta Arifin nga BDI-ja.

Ndërsa Aleanca për Shqiptarët ende nuk ka publikuar asnjë emër.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat