Arsovska: Bashkë do të ndërtojmë një ardhmëri më të mirë

Maqedonia

Arsovska: Bashkë do të ndërtojmë një ardhmëri më të mirë

Më: 18 tetor 2021 Në ora: 13:10
Arsovska: Bashkë do të ndërtojmë një ardhmëri më të mirë

Kandidatja e pavarur Daniella Arsovska e cila garon për Qytetin e Shkupi, u shpreh sot se Shkupi do të ketë shumë ndryshime pozitive .
Edhe përkundër mbështetjes që moriu nga disa subjekte politike, Arsovska u shpreh se nuk është e interesuar të merret me politikë, por se do të jetë kryetare e të gjithë qytetarëve të Shkupit.

Do të jem kryetar për të gjithë, por më shumë më gëzon mbështetja e shkupjanëve.

Më mbështetën mbi 20 subjekte politike, por më e lumtur jam për mbështetjen që mora nga shkupjanet”, tha Arsovska e cila sipas

rezultateve të fundit të KSHZ-së është në epërsi prej 5343 votash kundrejt Petre Shilegovit.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat