Shtyhet për nesër mbledhja e Këshillit Qendror të Alternativës

Maqedonia

Shtyhet për nesër mbledhja e Këshillit Qendror të Alternativës

Më: 3 dhjetor 2021 Në ora: 11:10
Orhan Murtezani

Mbledhja e Këshillit Qendror të Alternativës në të cilën duhej të vendosej nëse Alternativa do të jetë ose jo pjesë e Qeverisë.

Eshtë shtyrë për ditën e nesërme.

Nga partia njoftojnë se shtyrja ka të bëj me atë që sot pritet të kryhet ceremonia e varrimit të viktimave të aksidentit tragjik në Bullgari.

“Mbledhja e Këshillit Qendror të Alternativës do të mbahet të shtunën në ora 18:00 në selinë e partisë në Tetovë”, deklaroi zëdhënësi i Alternativës, Orhan Murtezani.

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat