Jep dorëheqje Fadil Zendeli

Maqedonia

Jep dorëheqje Fadil Zendeli

Më: 7 dhjetor 2021 Në ora: 17:22
Fadil Zendeli

Nënkryetari i kuvendit nga radhët e Lëvizjes Besa, Fadil Zendeli pritet që të jep dorëheqje nga pozicioni i nënkryetarit të kuvendit.

Dorëheqja e Zendelit vjen pas largimit të Lëvizjes Besa nga qeveria.

Ndryshe, Fadil Zendeli është deputet i kuvendit të Maqedonisë së Veriut.

Po ashtu ai është edhe nënkryetar i Lëvizjes Besa

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat