Milloshoski dorëzon kallëzim penal kundër Valmir Azirit

Maqedonia

Milloshoski dorëzon kallëzim penal kundër Valmir Azirit

Më: 28 qershor 2022 Në ora: 10:43
Antonio Milloshoski

Deputeti i OBRM-PDUKM-së Antonio Milloshoski për momentin ndodhet në stacionin policor në Qendër ku ka dorëzuar kallëzim penal kund Valmir Azirit nga BDI.

Aziri dje përmes profilit të tij në Facebook ka bërë thirrje për dhunë.

Ndërsa ka kërcënuar të gjithë që ai i vlerëson si “antishqiptar”.

Dje në Kuvendin e Maqedonisë së Veriut ka ndodhur një incident verbal në mes kryetarit të Komisionit për Çështje Evropiane, Arbër Ademi dhe deputetëve të opozitës.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat