Humb jetën një person në Liqenin e Ohrit

Maqedonia

Humb jetën një person në Liqenin e Ohrit

Më: 5 korrik 2022 Në ora: 19:52
Foto ilustrim

Një i moshuar është mbytur në liqenin e Ohrit, njoftojnë nga SPB Ohër.

Një person gjashtëdhjetë e gjashtë vjeçar është gjetur pasditen e sotme pa shenja jete në ujërat e Liqenit të Ohrit në afërsi të autokampit “As” afër Strugës.

Njoftimin për AIM e ka konfirmuar zëdhënësi i SPB-së së Ohrit, Stefan Dimoski, duke treguar se kufoma është vërejtur nga notarët në plazh.

Në vendngjarje ka intervenuar një ekip i ambulancës së Strugës, ku nuk ka pasur shenja jete tek mbytësi. Një ekip policor ka inspektuar vendin në prani të prokurorit publik dhe ekipit mjekësor.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat