Në Tabanoc për dalje nga vendi pritet rreth një orë

Maqedonia

Në Tabanoc për dalje nga vendi pritet rreth një orë

Më: 15 gusht 2022 Në ora: 20:21
Foto ilustrim

Lidhja Auto-Moto e Maqedonisë njofton se komunikacioni në vend po zhvillohet pandërprerë dhe në rrugë të thata.

Nga LAMM theksojnë se komunikacioni jashtë mjediseve urbane po zhvillohet me intensitet të lartë.

LAMM njofton se në vendkalimet kufitare në Bogorodicë për dalje nga vendi pritet rreth 30 minuta.

Ndërsa në Tabanoc rreth një orë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat