Sërish hapet vrimë në sheshin “Maqedonia” në Shkup

Maqedonia

Sërish hapet vrimë në sheshin “Maqedonia” në Shkup

Më: 25 shtator 2022 Në ora: 20:54
Pamje nga vendi i ngjarjes

Sërish hapet vrimë në sheshin “Maqedonia” në Shkup.

Pasditen e sotme në sheshin “Maqedonia” është parë sërish vrimë e hapur në një pjesë të shatërvanit sipërfaqësor.

Për momentin nuk dihet se si është prishur pllaka në sheshin “Maqedonia” në Shkup.

Deri tani në këtë vend janë regjistruar tre raste të prishjes së pllakave, me çka janë dëmtuar edhe disa automjete.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat