​‘Fluturon’ vetura në lumin Vardar, po kërkohet për gjetjen e shoferit

Maqedonia

​‘Fluturon’ vetura në lumin Vardar, po kërkohet për gjetjen e shoferit

Më: 27 shtator 2022 Në ora: 13:35
Foto nga vendi i ngjarjes

Është aksidentuar një veturë me tabela të Kumanovës, tek ura hyrëse për në fshatin Zhelinë nga autostrada, shkruan Alsat.

Nga shpejtësia e madhe vetura ka fluturuar në shtratin e lumit Vardar.

Policia dhe zjarrfikësit janë në vendin e ngjarjes, ku tashmë vetura është larguar nga shtrati i lumit, derisa po punohet në gjetjen e vozitësit dhe verifikimit se a ka pasur pasagjerë të tjerë në veturë.

Këtë e kanë konfirmuar për Alsat, Policia në Tetovë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat