Moti për ditët në vijim në Maqedoninë e Veriut

Maqedonia

Moti për ditët në vijim në Maqedoninë e Veriut

Më: 29 maj 2023 Në ora: 22:26
Foto ilustrim

Moti nesër do të jetë me vranësira dhe diell.

 Ndërsa në orët e pasdites pritet të ketë reshje lokale të shiut.

Temperaturat minimale priten të lëvizin nga 8 deri 14, ndërsa ato maksimale nga 21 deri në 27 gradë celsius.

Edhe në ditët në vijim moti pritet të jetë me vranësira dhe reshje lokale të shiut.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat