Moti në Maqedoninë e Veriut

Maqedonia

Moti në Maqedoninë e Veriut

Më: 22 shtator 2023 Në ora: 08:58
Foto ilustrim

Moti sot në vend do të jetë me diell dhe i ngrohtë me vranësira të ulëta deri në mesatare, njofton DPHM.

Do të fryjë erë e dobët deri mesatare jugore, ndërsa në pjesën perëndimore herë pas here e fortë nga drejtimi perëndimor.

Temperaturat minimale do të lëvizin nga 10 deri në 17 gradë Celsius.

 Ndërsa maksimalja do të arrijë nga 25 deri në 33 gradë Celsius.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat