Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Maqedonia

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Më: 23 shtator 2023 Në ora: 09:05
Foto ilustrim

Moti sot do të jetë me diell dhe me vranësira.

Në vend do të fryjë një erë e fortë nga pjesa jugore e vendit.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej 11 deri me 19, ndërsa temperaturat maksimale do të lëvizin prej 30 deri 35 gradë celsius.

Ditën e diel në disa pjesë të vendit do të ketë reshje të shiut dhe erë të fortë.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat