Moti për ditët në vijim në Maqedoninë e Veriut

Maqedonia

Moti për ditët në vijim në Maqedoninë e Veriut

Më: 2 tetor 2023 Në ora: 19:39
Foto ilustrim

Drejtoria për Punë Hidrometeorologjike njofton se në ditët në vijim moti do të jetë i qëndrueshëm dhe i ngrohtë, ndërsa të enjten dhe të premten pritet të ketë reshje lokale të shiut.

Për nesër do të jetë diell dhe vranësira.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej 4 deri 16, ndërsa temperaturat maksimale do të lëvizin prej 22 deri 28 gradë celsius.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat