Moti sot

Maqedonia

Moti sot

Më: 2 dhjetor 2023 Në ora: 08:24
Foto ilustrim

Moti sot pritet të jetë me mot pjesërisht të vranët ndërsa temperaturat do të rriten.

Temperatura minimale e mëngjesit do të lëvizë nga 4 deri në 10 gradë, ndërsa ajo maksimale do të arrijë në 14 deri në 19 gradë.

Në Shkup do të mbajë mot pjesërisht i vranët me mot me diell dhe relativisht i ngrohtë.

Temperatura minimale do të zbresë deri në 5, ndërsa ajo maksimale do të arrijë deri në 18 gradë.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat