Aksident në Kumanovë, lëndohen tre persona

Maqedonia

Aksident në Kumanovë, lëndohen tre persona

Më: 16 maj 2024 Në ora: 13:29
Foto ilustrim

Dje në orën 06:25 në SPB Kumanovë është raportuar se në rrugën lokale Kumanovë-s, atar i fshatit Makresh, komuna Staro Nagoriçane, ka ndodhur një aksident trafiku në mes të automjetit “Seat Cordoba”, i drejtuar nga. J.S.(45) nga Kumanova dhe automjeti “Reno Megane”, i drejtuar nga A.S (36) nga fshati Kanarevë, Kumanovë.

Nga aksidenti ka mbetur i lënduar shoferi J.S, ndërsa pasagjeri i tij S.A. dhe shoferi tjetër A.S.

Ata kanë marrë lëndime të lehta trupore që janë konstatuar në Spitalin e Përgjithshëm Kumanovë.

Në vendin e ngjarjes kontroll kanë kryer ekipi policor nga SPB Kumanovë.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat