Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Maqedonia

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Më: 17 maj 2024 Në ora: 08:28
Foto ilustrim

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me diell dhe vranësira. Në pjesën verilindore do të ketë kushte për reshje të shiut.

Në vend do të fryjë një erë e fortë nga pjesa juglindore.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej 6 deri 12, ndërsa temperaturat maksimale do të lëvizin prej 20 deri 25 gradë celsius.

Nesër moti pritet të jetë i qëndrueshëm dhe me rritje të temperaturave.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat