Për nostalgjikët; foto të rralla të Freddie Mercury - Bota Sot
Për nostalgjikët; foto të rralla të Freddie Mercury

Muzikë

Për nostalgjikët; foto të rralla të Freddie Mercury

Më: 6 tetor 2019 Në ora: 14:28
Freddie Mercury

Ai u nda nga jeta më 24 nëntor 1991, në moshën 46 vjeçare duke pikëlluar miliona fansa të yllit të rrokut në mbarë botën.

Ish – solisti i “Queen” ende sot është burim frymëzimi për artistë të cilët ja kanë adhuruar energjinë dhe stilin futurist të Mercury.

Për nostalgjikët, më poshtë kemi 10 foto të rralla nga jeta private e yllit të rrokut.

Image
Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat