Ruani patikat, në këtë pjesë të Prishtinës po vidhen ato

Prishtina

Ruani patikat, në këtë pjesë të Prishtinës po vidhen ato

Më: 17 nëntor 2021 Në ora: 12:30
Foto nga vendi i ngjarjes

Vrojtuesit e lagjes-Prishtinë kanë publikuar një video ku shihet një person duke vjedhur patika në banesat kolektive.

Ata kanë bërë thirrje për kujdes, derisa pyesin nëse dikush e njeh këtë fëmijë, për të cilin pretendojnë që ka vjedhur në një banesë në rrugën B.

“Një shqetësim lidhje me vjedhjet që po ndodhin në banesa, e bem publike këtë video nëse ndokush e njehë këtë fëmij se besoj që ky fëmijë banon në këtë pjesë të Prishtines, vjedhja ka ndodhur te rruga B afer sparit Ndertesa Lino Projekt dhe me daten 15 te ketij muaji i ka vjedh patikat në ora 23:00!

KUJDES”, thuhet në njoftimin e tyre.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat