Krijohen kolona të gjata pas shndërrimit të unazës në njëkahore

Prishtina

Krijohen kolona të gjata pas shndërrimit të unazës në njëkahore

Më: 21 maj 2022 Në ora: 13:46
Kolona të gjata në Prishtinë

Sot është dita e parë e testimit të dytë të qarkores së Prishtinës e cila është shndërruar në njëkahore deri në mesnatën e së dielës.

Në një video shihen të jenë krijuar kolona të gjata në rrugën tek lagjja “Dardania” në Prishtinë.

Komuna e Prishtinës ka njoftuar se testimi i dytë i qarkores së kryeqytetit do të jetë gjatë dy ditëve të këtij vikendi.

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat