Largohen shitësit ambulantë te Tregu i Gjelbër në Prishtinë

Prishtina

Largohen shitësit ambulantë te Tregu i Gjelbër në Prishtinë

Më: 25 korrik 2022 Në ora: 09:41
Foto nga vendi i ngjarjes

Ashtu siç ishte paralajmëruar, janë larguar shitësit ambulantë te Tregu i Gjelbër në Prishtinë.

Gjatë largimit të tyre të pranishëm ishin policia dhe inspeksioni.

Ndonëse komuna e Prishtinës ende nuk ka marrë ndonjë hap për ndërtimin e tregut të ri.

Priten detaje  të radhës të japen.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat