Sot mbahet vrapimi për ndërgjegjësimin ndaj kancerit të gjirit, merr pjesë Përparim Rama me bashkëshorten

Prishtina

Sot mbahet vrapimi për ndërgjegjësimin ndaj kancerit të gjirit, merr pjesë Përparim Rama me bashkëshorten

Më: 1 tetor 2023 Në ora: 08:00
Vrapimi

Sot do të mbahet vrapim për shëndetin, për ndërgjegjësimin ndaj sëmundjes së kancerit të gjirit me moton “Race for the cure”.

Nisja e vrapimit do të zhvillohet nga sheshi “Ibrahim Rugova” në Prishtina, duke filluar nga ora 11:00.

Në mesin e pjesëmarrësve do të jetë edhe i pari i kryeqytetit, Përparim Rama dhe bashkëshortja e tij, Kristalja. 

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat