Meta poston foton nga Lungomare: Vlora e bukur në çdo kohë!

Shqipëria

Meta poston foton nga Lungomare: Vlora e bukur në çdo kohë!

Më: 24 janar 2021 Në ora: 11:48
Ilir Meta

Presidenti i Republikës Ilir Meta këtë fundjavë, ka zgjedhur që ta kalojë pranë detit. Ai ka zgjedhur Vlorën

Këtë e ka bërë të ditur me anë të një postimi në rrjetet sociale ku ka shpërndarë një foto nga Lungomare dhe në sfond ka detin e trazuar për shkak të motit jo të mirë.

Meta shkruan “Vlora e bukur në çdo kohë”.

Postimi

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat