Shkrumbohet nga flakët automjeti në Fier

Shqipëria

Shkrumbohet nga flakët automjeti në Fier

Më: 24 janar 2021 Në ora: 14:24
Foto ilustrim

Një automjet tip Benz është shkrumbuar totalisht mesditën e së dielës në Fier, pranë vendit Vija e Ngjalës.

Mësohet se në momentin që automjeti nisi të përfshihej nga flakët ndodhej vetëm shoferi.

Ky i fundit, pasi ka kuptuar defektin, e ka braktisur automjetin.

Policia dhe zjarrfikësja kanë shkuar në vendin e ngjarjes 30 minuta me vonesë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat