“Goca e babit”, Aurela Basha zbulon anën prindërore të kreut të PD

Shqipëria

“Goca e babit”, Aurela Basha zbulon anën prindërore të kreut të PD

Më: 25 janar 2021 Në ora: 00:00
Aurela dhe Lulzim Basha

Bashkëshortja e kryetarit të Partisë Demokratike, Aurela Basha, shumë aktive kohët e fundit me postimet e saj në Instagram, na njeh me një Lulzim Basha që pak herë e hasim në daljet e tij publik.

Zonja Basha ka publikuar një foto teksa duket lideri i opozitës në rolin e një babait të dedikuar, shkruan Ora News.

Ai ndodhet pranë vajzës së vogël, Viktorias, duke i lexuar librin me përralla para gjumit.

Sipas Aurelës, ky është edhe libri i preferuar i vajzës së çiftit Basha.

“Sonte në kohë për ti lexuar gocës librin e preferuar“, shkruan mbi foto Aurela Basha.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat