Jozefina Topalli infektohet me koronavirus

Shqipëria

Jozefina Topalli infektohet me koronavirus

Më: 28 janar 2021 Në ora: 22:20
Jozefina Topalli

Ish-kryeparlamentarja Jozefina Topalli është infektuar me koronavirus.

Kryetarja e partisë Lëvizja për Ndryshim mësohet se është në gjendje të mirë shëndetësore momentalisht dhe është vetë izoluar në banesën e saj.

Sot në të gjithë vendin janë  infektuar 887 persona. Po ashtu ditën e sotme ka rezultuar pozitiv me covid-19 edhe ambasadori i BE-së, Luigi Soreca.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat