Vrasja mafioze e Shkëlzen Kastratit/ Ja kush është i arrestuari

Shqipëria

Vrasja mafioze e Shkëlzen Kastratit/ Ja kush është i arrestuari

Më: 25 shkurt 2021 Në ora: 19:10
Shkëlzen Kastrati

RENEA dhe Forcat Operacionale kanë kryer sot kontrolle në zonën e Kurbinit.

Nga kontrollet është gjetur një armë zjarri dhe është arrestuar poseduesi i saj.

Në pranga ka rënë Cen Karriçi.

Ai u kap brenda një lokali me armë zjarri pistoletë.

Mësohet se kontrollet po bëhen kryesisht për të zbardhur më shumë për vrasjen e Shkëlzen Kastratit, disa javë më parë në Fier.

Burime bëjnë me dije se priten të tjera arrestime.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat